Nasza kadra

Radek

Kierownik OSK Pasja. Instruktor nauki jazdy kat. A i B z kilkuletnim doświadczeniem. Absolwent Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu na kierunku politologia. Zainteresowania: sport, podróże, muzyka (gra na saksofonie, gitarze, flecie poprzecznym i akordeonie). Spokojny, cierpliwy, zabawny, wyrozumiały. Prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne. Potrafi nauczyć jeździć każdego!

Agnieszka

Instruktor nauki jazdy kat. B, B1. Absolwentka Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Jarocinie i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Zainteresowania: komputer, muzyka, motoryzacja, podróże. Wesoła, wyrozumiała, zawsze służy dobrą radą, jazda samochodem jest jej Pasją. Prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Rafał

Instruktor nauki jazdy kat. B. Z zawodu strażak.  Spokojny i opanowany.  Ze stoickim spokojem tłumaczy wszystkie manewry i skrzyżowania.  Odpowiada na wszystkie pytania kursantów

Tomek

Ratownik medyczny z kilkuletnim doświadczeniem. Zajęcia prowadzi fachowo, rzetelnie i w miłej atmosferze. Odpowiada na wszystkie pytania kursantów.

Dodaj komentarz